BLOG

ataşehir hurda alanlar fiyatları

Ataşehir Hurda Alan Firmalar

Ataşehir Hurda Alan Firmalar  olarak, Ataşehir ve civarı bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. İkinci el eşyalarınızı değerinde, en iyi fiyat garantisi ile alarak profesyonel ekibimizin kalitesini tatmanız için sizlere olanak sağlıyoruz.

Ataşehir Hurda Alan Firmalar

Ataşehir de hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine çok fazla önem vermektedir. Müşterilerinin memnun kalması bizleri de memnun etmektedir. Ürünlerimizi nakit olarak aldığımız için müşterilerimiz ekonomik açıdan herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Ataşehir Hurda Alan Firmalar, hurda alımı konusunda profesyonel ekibiyle her daim sektörün en iyisi olmuştur.

Firmamız Geri Dönüşüme büyük önem vermektedir. İnsan nüfusunun artmasıyla birlikte,  çevre kirliliği de hat safaya çıkmıştır. Bu yüzden geri dönüşüm büyük rol oynamaktadır.

Firmamız geri dönüşümün önemini bildiği için siz değerli müşterilerimize de bu bilinci aşılamak istemektedir.

Ataşehir Hurdacı Geri Dönüşüm

Ataşehir Hurda Alan Firmalar olarak Geri Dönüşümü tanımlamak gerekirse ; Kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ham madde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır. Tüketilen maddelerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır.

Geri Dönüşümün Yararları Nelerdir?
Tükettiğimiz maddeleri yeniden dönüşüm halkası içine katabildiğimiz zaman öncelikle bunların tekrar ham madde olarak kullanılmasını sağlamış oluruz. Böylece insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması doğadan aldıklarımızı tekrar doğaya vererek azda olsa engellenmiş olur.

Bununla birlikte yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar ham madde olarak kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılar. Bir örnek vermek gerekirse yeniden kazanılabilir alüminyumun kullanılması alüminyumun sıfırdan imal edilmesine oranla %35’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Çöpteki nesneleri ham madde olarak kullandığımız vakit çevre kirliliğinin her geçen gün artmasını da önleyebiliriz. Hurdacı kağıdı tekrar kağıt imalatında kullandığımızda hava kirliliğini %74-94, su kirliliğini %35, su kullanımını %45 azaltıyoruz. Çevremize-doğaya, ülke ekonomisine ve de kendimize olan sorumluluğumuzdan dolayı günümüzde hepimizin yeniden dönüşüm projesi içinde yer alması gerekmektedir.

Ataşehir Hurdacı İkinci El Hurda Alımı Bölgeleri

Ataşehirde Kaliteli Hurda Alımı diyince akla ilk gelen firma İstHurdacı’dır. Ataşehir’de alım yaptığımız bazı bölgeler şu şekildedir.

  • Küçükbakkalköy hurdacı
  • Mevlana hurdacı
  • Yenisahra hurdacı
  • Başıbüyük hurdacı
  • İçerenköy hurdacı
  • Atatürk hurdacı
  • Kayışdağı hurdacı
  • İnönü hurdacı
  • Ferhatpaşa hurdacı

başta olmak üzere tüm semt, mahalle ve ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi