BLOG

Barbaros Hurdacı

Barbaros Hurdacı, Her birimizin farkı sektör çalışmaları vardır. Bu sektörler yerine göre uzman sektörlerdir. Örnek olarak bir doktor hastalarını iyileştirmek ile bir öğretmen eğitimci olarak yaşamına bu meslek ile devam edip ilerlemektedir. Bizlerin amacı Barbaros Hurdacı ise sizlere daha iyi bir çevre kazandırmak olmuştur.

Barbaros Hurdacı Yüksek Fiyatlı Hurda Alımı

Yıllardır gelen bir tecrübe ve işimizde ustalaşmış kadromuz ile sizler için atık olan maddeleri toparlayıp daha iyi bir ürün elde etmek amacıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Yaşadığımız çevrede israf ve çöp kutularının yanında bir sürü atık madde bulunmaktadır.

Bunun sebebi yeterince bilinçli bir tüketici olamayışımız ve ürünlerin ne kadar değerli olduğunuzu bilmeyişimizden kaynaklanmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Örnek olarak eski artık kullanılmayacak duruma gelmiş beyaz eşyalarınızı bizlere satarak o üründen kar ederek hem de bir eri dönüşüm sistemi kazandırabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz?

Deponuzda veya evinizde sakladığınız eski eşyalarınızı sizlerden kurtarmak amacı ile sizlere Barbaros Hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Bundaki amaç hep sizin depo alanınızı genişletmek hem de tekrar bir ürün elde ederek o ürünün ziyan olmasını engellemektir. Yeni eşyalar almayı hepimiz çok severiz.

Bir mobilyayı değiştirmeyi hatta eşya açısından değil bir teknolojik alette bile günümüzde her sene ayrı bir üst model çıkmaktadır. Bunların eskilerini atmak hem de bedava atmak bizleri bilinçsiz bir kullanıcı yapmaktadır.

Sizlere Faydalarımız Nelerdir

Bizim amacımız sizden o ürünü bir miktar para karşılığında almak ve bu ürünü tekrar başka bir parça ile veya tekrar çevirebileceğimiz bir ürün yerine koymaktır. Buda hem yaşadığımız çevre açısından temiz.

çevreyi koruma işlemine hem de sizlerin depolarında veya ev alanlarında daha kullanışlı alanlar yaratmanın hem de bunu para kazanarak yapmanızı sağlamaktayız.

Yıllardır parçaları birleştirerek ülkemizde israfı önlemeyi ve güzel sistemli bir geri dönüşüm döngüsü yaratmaya adımızı yazmaktayız. Türkiye de ne kadar yaygın olmasa da.

her bölgede bir Uzman Barbaros Hurdacı gibi hurdacı arkadaşlarımız bir diğer ismiyle geri dönüşüm uzmanları geliştirilmesi şart olmuştur.

Bu ev ortamınızdaki kalabalık görüntüyü alarak sizlere daha iyi yaşam alanları sunmak ve yeni yaptığınız ev alışverişlerinizde sizlere yer açmak adına çalışmaktayız .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi