BLOG

yenibosna hurdacı

Yenibosna Hurdacı

Yenibosna Hurdacı, Hurdacı halk arasında metalleri nakit karşılığı alan kurumlara denir. Aslında yanlış bir tanımdır. Hurdacı sadece metalleri almamaktadır. Hurdacı bütün metalleri almakla birlikte bunun yanında elektronik eşyalar, akü, ekovat, soğutucu ve ısıtıcı motorlar gibi elektronik olan her şey diyebilmekteyiz.

Yenibosna Hurdacı Firmaları

Hurdacı sadece hurdaları alan değil hurdacının ülkeye ve yaptığı görev ile çevreye katkısı çok yüksektir. Sanayinin günden güne ülkemizde ve dünyada artması ile birlikte hurdacılara olan ihtiyaçta aynı oranda artmaktadır. Hurdacılar geri dönüşümün gizli kahramanlarıdır.  

Yenibosna hurdacı firmamız sizden hurdalarınızı piyasadaki en yüksek fiyat karşılığında alımını yaparak hem ülkemizin ekonomisine hem de geri dönüşüm yaparak çevreye olan katkısı büyüktür. Geri dönüşüm konusunda maalesef ki çok bilinçli değiliz.

Bazı maddeler pil, plastik gibi maddeler doğada kaybolma süresi uzun olmakla birlikte bu maddeler ciddi manada sağlık ve çevre sorunlarına yol açmaktadırlar. Örneğin hurda akü; akü çevreye çok ciddi zarar vermekle birlikte insanları zehirleyecek çok fazla madde de içermektedir. Sizleri bu konuda yıllardır bilinçlendirmekteyiz. Sanılanın aksine bir madde veya eşya kullanılmaz hale geldiğinde onun bir ekonomik değeri hala olmaktadır.

Elinizde bulunan kullanım görevini yitirmiş eşyalar çevreye ciddi zarar vermektedir. Yenibosna hurdacı firmamız sizin evinize kadar gelip elinizde bulunan bütün hurdaları büyük küçük demeden almaktadır. İsterseniz sizde tesislerimize geldiğiniz takdirde hurdalarınızı hassas tartılarımızda tartıp sizlere en iyi hizmeti ve piyasadaki en yüksek fiyatları vererek sizlerin memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

Bakır hurda alımı, Kullanım alanı çok geniş bir yelpazede olan ve etkisi, önemi açısından çok fazla ön planda olan metaldir. Etkin bir maden olması, faydaları ve kullanım alanlarından dolayı bakırın kullanılacağı alanlar oldukça fazla olmaktadır.

Bakır kullanılacağı alanlar konusunda çok fazla seçeneği olduğu için ve kullanım çeşitlerine göre oldukça farklılıklar barındırmaktadır.

Bakır hurdasının alımı konusunda çok çalışarak sizlerin bu bakır alımı yönündeki taleplerinizi ve hurda bakırlarınızı en iyi fiyatlara sizlerden almakta ve geri dönüşüme kazandırmak için gerekli çabayı elimizden geldiğince göstermekteyiz bakırın bu şekilde farklı alanlarda kullanılmasında, değeri ve alımında farklı işlenme şekillerine göre çeşitlenmeler oluşmuştur.

Yenibosna Hurdacı Değerinde Hurda Alımı

Bakır alımının yapılmasında isterseniz küçük alım isterseniz büyük ve toplu alım olarak Yenibosna hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Sizlerin bu talebinizi en iyi şekilde değerlendirip size piyasanın güncel fiyatlarının en yükseğini vererek tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Bakırın değerli olmasının yanı sıra, değerli olduğu çok fazla farklı yanları da bulunmakta ve bu nedenle hurda sektöründe değeri giderek artan bir metal olarak görülmektedir. Bakır hurda alımı yapan firmalar veya diğer hurda kurumları arasında olarak bu avantajın getirdiği durumlarla bakır hurdalarını güncel fiyatların en yükseği ile siz müşterilerimizden alım sağlamakta ve gerekli olan ücreti size hızlı bir biçimde vermekteyiz.

Firmamız bu işi geri dönüşüm açısından baktığınızda çok iyi ve dikkatli bir biçimde yapmaktadır. Çünkü bakırın geri dönüşümde ne kadar önemli olduğunu söylememize sanırım gerek bile yok. Bakırın çeşitlerine göre fiyatı değişmektedir. Firmamız size güncel olarak bütün bakır çeşitlerini alıp size en yüksek fiyatları vermektedir.

Alüminyum Hurda Alımı, Günümüzde hurdacılar olarak pek çok metal alımı yapmakta olduğumuz için çok fazla geri dönüşüm hizmeti sağlamaktayız. Bu metaller arasında en sıklıkla kullanılan ve her alanda kullanım şekilleri ile farklılık göstermekte olan ise alüminyum olmaktadır.

Yüksek Fiyatlı Hurda Alım Satımı

Alüminyumun değerli olması ve çok kullanılması geçmişten günümüze kadar sürmektedir ancak bu süreçte çok fazla ve farklı türde eşya alüminyumdan üretilmiştir. Kullanım alanlarına bakıldığında metal ürünlerinin bulunduğu tabelalar, sanayi ve mutfak gereçlerinde çok fazla kullanılan alüminyum, bu alanların tamamında kullanımının kazandırdığı avantajı ise hafif ve dayanıklı olması büyük bir etkendir.

Alüminyum hafif ve hacimlidir. Bu sebeple kapladığı yer bakımından ve kilo ağırlığı arasında fark yaşanmaktadır. Geri dönüşüm ve hurda sanayisinde kullanılması ise alüminyumun ve diğer metallerin değerli olmasını sağlamaktadır. Yenibosna hurdacı olarak alüminyum hurda alımı yapmaktayız.

Sizlerin bu yöndeki taleplerinizi karşılamakta ve alüminyum konusunda geri dönüşüm için gönderim sağlamaktayız. Hurda alımı yaptığımız alanların en üst sırasında gelen alüminyum elinizde var ise en iyi fiyatlardan sizlerden almaktayız.

Elektronik Hurda , Elektronik hurda bilgisayar teknolojileri o kadar hızlı gelişme göstermekte ki bugün piyasaya sürülen bir ürün çok geçmeden eski teknoloji olabilmektedir. Elektrikli ve elektronik ürünlerin kullanım ömürleri günümüz geçtikçe git gide kısılmaktadır.

Bunun da doğal olarak elektronik ürünlerin artmasıyla birlikte doğru orantılı olarak elektronik hurdaların hacmini inanılmaz büyütmektedir. Kullanım ömürleri doldurmuş olan fakat içerisinde bir miktar elektrik iletim malzemesi bulunan her ürün aslında elektronik hurda olmaktadır.

Bunların yanında firmalar ve bu tür tesisler ile anlaşmalar yaparak, üretim bandından çıkan arızalı parçaları ve metal parçaları, elektrik bobinleri, trafolar ve bunlar gibi her türlü geri dönüşümü yapılabilecek ürünlerin tamamı elektronik hurda olarak geçmektedir.

Özellikle masaüstü ve notebook bilgisayarlardan çok fazla elektronik atık bulunmaktadır. Sizin de elinizde elektronik hurda bulunmakta ise bizi arayıp nakite çevirebilirsiniz.

Sizden yüksek fiyattan alacağımız bu elektronik hurdaları bizlere satarak hem ülke ekonomisine katkıda bulunmaktasınız hem de bu zararlı plastik ve bakır içeren elektronik hurdaların çevreye olan zararını engelleyerek geri dönüşüme katkıda bulunmaktasınız.

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi