BLOG

Ümraniye Hurdacı Firmaları

Ümraniye Hurdacı Firmaları

Ümraniye Hurdacı Firmaları

Ümraniye Hurdacı olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini daima en iyi seviyede tutmak için kendimizi geliştirmektir. Sürekli güncel hurda fiyatları ve profesyonel ekimizle kurumsal hizmet almanın tadına doyacaksınız.

Ümraniye Hurdacı Firmaları Geri Dönüşüm

Hurdalarınızın fiyatları türüne, yapısına göre değişmektedir. Ancak her zaman en iyi fiyat garantisi ve nakit ödeme yaptığımız için ekonomik bir sıkıntı yaşamanızı engellemekteyiz.

Aldığımız bazı hurda çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

 • Bakır hurdası
 • Demir hurdası
 • Akü hurdası
 • Kalay hurdası
 • Kombi hurdası
 • Petek hurdası
 • Paslanmaz hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Çelik hurdası
 • Kablo hurdası
 • Kombi hurdası

gibi birçok hurda çeşidini almaktayız. Hurdalarımız için 7 gün 24 saat arayarak güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Hurda Alımı yaptığımız bazı bölgeler ;

başta olmak üzere tüm İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Kaliteli, güvenilir bir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ham madde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır. İnsan nüfusunun artmasıyla hammadde ihtiyacı da çok fazla artmıştır.

Ümraniye Bölgesinde Yüksek Fiyatlı Hurda Alımı

Ümraniye Hurdacı Firmaları Sertkaya Metal olarak, hem elinizdeki atıkları değerlendirerek sizlere para kazandırıyor hemde ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Unutmayın ne kadar çok geri dönüşüm yaparak hammadde üretebilirsek dış ülkelerden o kadar az hammadde alırız. ve ülke ekonomisi dışarıya gitmemiş olur.

Hurda alımlarını değerinde gerçekleştiren bir firma olarak, müşterilerimizin ekonomik açıdan problem yaşamadan hurda satışı yapmalarına olanak tanıyoruz. Bu şekilde olanak tanımamız, müşterilerimizin her zaman bizleri tercih etmesine sebebiyet vermektedir.

Ümraniye Hurdacı Firmaları hurdacı firması olarak sunduğumuz hizmetler, yüksek düzey kalite standartlarına sahiptir. Yüksek düzey kalite standardına sahip olması, müşteri memnuniyetini sağlayan durumlar arasında yer alıyor. Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiği taktirde yüksek düzeyde verim elde ettiği için her zaman bizleri tercih etmek istemektedirler.

Bizleri tercih etmelerinin en temel sebebiyse müşterilerimizin hiçbir konuda mağduriyet yaşamamasıdır. Mağduriyet yaşanmamasına sebebiyet verecek şekilde hizmet vermemiz, müşterilerimizle aramızdaki ticaret ilişkisine önemli düzeyde olumlu etki sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi