BLOG

Gebze Hurdacı Geri Dönüşüm

Gebze Hurdacı Geri Dönüşüm, Gebze sanayi bölgesinin gelişmesiyle hurda atık oranında çok artış gösteren bir bölgedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere nakit ödeme yaparak ekonomik olarak mağduriyet yaşamamanızı sağlamaktadır.

Gebze Hurdacı Geri Dönüşüm Firmaları

Metal, plastik, sarı pirinç, bakır ve alüminyum atıkların geri dönüşüm işlemini yaparak hurdaların hammadde olarak üretim zincirine yeniden girmesini sağlıyoruz. Daha yaşanabilir bir dünya bırakmak üzere yola çıktığımız bu yolda geri dönüşüm sektörün de emin adımlar ile ilerliyoruz.

Gebze hurdacı geri dönüşüm olarak, metal hurdacılar alım işlemlerini güncel demir borsası fiyatları baz alınarak belirliyoruz. Metal’de geri dönüşümün büyük bir yelpaze içinde olduğunu varsayıyoruz.

Örnek olarak: Geri dönüştürmeye elverişli metallerden bazıları sunmak gerekirse : demir, çelik, pirinç ( sarı ), çinko, kurşun, alüminyum, paslanmaz çelik gibi bir çok tür ve çeşitleri bulunur.

Demir talaşı, sarı bakır, krom, alüminyum, nikel, kurşun hurdalar, çinkolar, dinamolar motor ve benzeri geri dönüşüme girebilecek metal hurdalarınız değerinde satın alınır.

Gebze Hurdacı Bakır Geri Dönüşümü

Dünyanın tüm bölgelerinde rastlanan bir metal çeşididir. Gümüşlerden sonra iyi ileten bakır metal olduğu bazı testler sonucunda ispatlanmıştır. Günümüz dünyasında bakırın kullanıldığı alanlar çok farklılık göstermekle beraber, özellikle teknolojik cihaz, ürün ve malzemelerinde bol miktarda bakır bulunmaktadır.

Bununla beraber bakır tüm inşaat alanlarında fazlaca kullanılmaktadır. Bakır geri dönüşüm sürecinde atık bakır hurdalar öncelikle küçük parçacıklar halinde doğranıp eritilme durumuna hazır hale getirilmektedir. Eritilen tüm bakırlar, ham madde olarak yeniden kullanıma sunulmaktadır.

Bakır ( sarı pirinç ) üretiminde de kullanılan bir maddedir. İletkenler bakır veya alüminyum’dan tek tel yada daha ince teller’den örülmüş, örgü tel olabilmektedir.

Buna benzer şekillerde hidrometalurjik yollarla sulu çözelmeye alınan bakır, elektro kazanım ile katotta saf olarak toplanabilmiştir. Dünya bakır üretiminin %80’i sülfürlü cevherlerden yapılıyor olmasıdır.

Gebze Hurdacı Geri Dönüşüm Fiyatları

Gebze Hurdacı olarak müşterilerimize nakit ödeme yaptığımız için müşterilerimizin ekonomik sorunları olmamaktadır. Hurdanızın hakettiği değeri veriyoruz. ve Hurdanızdan elde edilen hammaddeler ile ülkemizin ithal ettiği hammadde oranı azalıyor. yani hem siz atıktan kurtulup para kazanıyorsunuz, hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyorsunuz.

Gebze ilçesinde yer alan hurdacı firmaları arasında bulunmaktayız. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek sac, alüminyum, bakır, demir, elektronik ve farklı maddelere sahip olan hurdaların satışını yapabilmektedir. Gebze hurdacı firması olarak sunduğumuz hizmetler, müşterilerimizin yüksek düzeyde olumlu etkiye ve avantaja sahip olmasına olanak tanıyor.

Tüm bunların yanı sıra hurdaları değerinde almamız, müşterilerimizin diğer firma müşterilerine oranla daha fazla kazanmalarına sebebiyet vermektedir. Müşterilerimiz bu yüzden bizleri tercih etmek istemekte ve her zaman tercihin yanı sıra tavsiye de etmektedir.

Sektörde yer aldığımız günden bu yana verdiğimiz her hizmeti, müşterilerimizin menfaatlerine göre şekillendirdik. Müşterilerimizin menfaatlerine göre şekillendirmemiz, müşterilerimizin her zaman bizleri tercih etmesine sebebiyet vermektedir.

Hurda alımlarını değerinde gerçekleştiren bir firma olarak, müşterilerimizin ekonomik açıdan problem yaşamadan hurda satışı yapmalarına olanak tanıyoruz. Bu şekilde olanak tanımamız, müşterilerimizin her zaman bizleri tercih etmesine sebebiyet vermektedir.

Gebze hurdacı firması olarak sunduğumuz hizmetler, yüksek düzey kalite standartlarına sahiptir. Yüksek düzey kalite standardına sahip olması, müşteri memnuniyetini sağlayan durumlar arasında yer alıyor. Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiği taktirde yüksek düzeyde verim elde ettiği için her zaman bizleri tercih etmek istemektedirler.

Bizleri tercih etmelerinin en temel sebebiyse müşterilerimizin hiçbir konuda mağduriyet yaşamamasıdır. Mağduriyet yaşanmamasına sebebiyet verecek şekilde hizmet vermemiz, müşterilerimizle aramızdaki ticaret ilişkisine önemli düzeyde olumlu etki sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi