BLOG

Kartal Hurdacı alım satım

Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı İstanbul`un Kartal ilçesinde her türlü hurdalarınız değerinde nakit alınır. Firmamız uzun yıllardır hurdacılık sektöründe öncü firmalar arasındadır.

Kartal ilçesinde hurdanız var ise bizi arayınız. Yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi ile sizlere hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hemen Arayın

Aşağıdaki Whatsapp Hattımız dan Hurdanızın Resmini göstererek bizden en iyi fiyatı alabilirsiniz.

Kartal Hurdacı firmalarından en çok tercih edilen firma olarak elinizde bulunan hurdaları nakit değerinde alıyoruz. Bizden fiyat almadan kimseye hurdanızı satmamanızı öneriyoruz. Kartal ilçesinde hurda fiyatları her an her saat değişmektedir.

Kartal Hurdacı Geri Dönüşüm

Hurda piyasasını takip etmek müşteri açısından zor olduğu için Kartal hurda fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi bizi telefon numaralarımızdan arayıp ulaşabilirsiniz.

Sizlere Kartal hurdacı olarak hizmetlerimizi hurdalarınızı alırken en yüksek fiyat garantisi ile değerinde nakit alıyoruz.

Kartal hurdacı fiyatları hakkında bilgi alıp hurdalarınızı en iyi fiyata satmak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Kartal ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Bakır, alimünyum, demir, sarı, paslanmaz hurda, çinko, kurşun, krom, plastik , elektronik ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için Kartal hurdacı firmalarından biri olan Firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kartal ilçesinde bulunan hurda araçlarımız ile Kartal bölgesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip hurdalarınıza değerinde nakit alım yapıyoruz.

Kartal Hurdacı olarak Kartal ilçesinde her türlü hurda satışı yapmaktayız. Bünyemizde bulunan hurdaları değerinde fiyatlara satarak Kartal ilçesinde hurda ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Kartal bölgesinde aradığınız her hangi bir hurda var ise bizi arayıp aradığınız hurdanın bünyemizde olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Atalar Mahallesi Hurdacı
 • Cevizli Mahallesi Hurdacı
 • Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı
 • Çavuşoğlu Mahallesi Hurdacı
 • Esentepe Mahallesi Hurdacı
 • Gümüşpınar Mahallesi Hurdacı
 • Hürriyet Mahallesi Hurdacı
 • Karlıktepe Mahallesi Hurdacı
 • Kordonboyu Mahallesi Hurdacı
 • Orhantepe Mahallesi Hurdacı
 • Orta Mahallesi Hurdacı
 • Petrol İş Mahallesi Hurdacı
 • Soğanlık Yeni Mahallesi Hurdacı
 • Topselvi Mahallesi Hurdacı
 • Uğur Mumcu Mahallesi Hurdacı
 • Yakacık Çarşı Mahallesi Hurdacı
 • Yakacık Yeni Mahallesi Hurdacı
 • Yalı Mahallesi Hurdacı
 • Yukarı Mahallesi Hurdacı
 • Yunus Mahallesi Hurdacı

Evinizdeki zamanla biriken fazlalık eşyalar, modası geçmiş ya da taşınma sırasında yıpranmış beyaz eşyalarınız hem size nakit olarak dönsün hem de geri dönüşüme dâhil olsun.

Geri Dönüşümü Yapılan Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Hurdalarınız ya da hurda olmaya aday beyaz eşyalarınız arasında demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kurşun hurda, çinko hurda ve krom hurda olarak geri alınır.

Bütün alımları adresinizde gerçekleştiren firma bulunduğu yerde kilo ölçümü yaparak paranızı nakit olarak ödemektedir. Dilerseniz firma ile önceden iletişime geçerek hurda olarak vermek istediğiniz ürünler için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Site üzerinde direk görüşebileceğiniz 7/24 iletişim hattı da mevcuttur. İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya yakasında hizmet veren bu işi hakkıyla yapan profesyonel bir firmadır.

İkinci El Eşya Alımı Yapıyoruz

Firmamız metal hurdalar dışında ikinci el eşya alımı da sağlamaktadır.

Bu grubun içerisinde şofben, çıkma kapı ya da pencere, mutfak dolapları, makine hurdası, kablo hurdası, elektronik hurda, akü hurda gibi dönüşüme çevrilebilecek eşyalar için de alım sağlar.

Bütün ürünleri talebiniz üzerine adresinizden teslim alınır. Bütün hizmetlerin yanı sıra hurda karşılığı yıkım işlemi de gerçekleştirilir.

Hurdalarınızı aracı kullanmadan direk firmamız ile görüşerek teslim edebilirsiniz. Nakit ödeme sistemi ile de müşterimizi memnun ederek kalıcı bir alışverişi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz

Profesyonel hurda ekibimiz hurdanızı almak kapınıza kadar geliyor. Üstelik yapılan yolculuk için bir bedel ödemiyorsunuz.

Hurdanız için kapınızda anında nakit ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Hurdanızı satmayı düşünüyorsanız firmamız ile irtibata geçerek güvenli ve karlı satış elde edersiniz.

Sadece karar verin, hurdanız bulunduğunuz yerde tartılsın, sunulan teklifte anlaşın ve paranızı alın. İşte her şey bu kadar basit.

Demir, çinko, paslanmaz, alüminyum, bakır, krom, kurşun, makine ve elektronik hurdalarınızın yanı sıra ikinci el parçalarınızın satışını firmamız ile iletişime geçerek güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hurdalarınızı satmaya karar vermeden önce, geniş hurda satım-alım yelpazesine sahip olan firmamız ile irtibata geçerek en iyi fiyatlar ile satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Hurdacı Firmaları

Kalite, güven ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıkan ve bu anlayışla, İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Her türlü Demir, Bakır, Sarı, Çinko, Alüminyum, Kurşun, Soyma Bakır, Krom, Kablo, Pimapen, Petek, Motor, Plastik ve Kağıt ürünleri tarafımızdan değerinde alınmaktadır.

Ayrıca Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkılacak olan binalardan pimapen, ahşap, demir, alüminyum ve çatı sökümleri yapılmaktadır. Bu sökümler sonrasında da, tarafımızdan değerinde fiyat verilerek, hurda olarak satın alınmaktadır.

İst. Hurdacı

Firmamızın temel amaçları ve prensipleri, müşterilerimize %100 güvenle, en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Müşterilerimiz tarafından tarafımıza ulaşılarak, hurdalarını değerlendirmek isteyen müşterilerimize, uzman ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

Profesyonel ekibimiz sayesinde değerlendirilen hurdalar, çeşitlerine göre ayırılır ve yerinde tartılarak, müşterilerimiz tarafından incelenmesi için bir fiyat teklifi sunulur.

Fiyat teklifi müşterilerimiz tarafından onaylanırsa, nakit ödeme yapmak suretiyle teslim alarak, şirketimize ait nakliye aracımız ile ücretsiz taşımaktayız.

Bu hizmetleri sektörde en profesyonel şekilde yapan ender firmalardan biriyiz. Bu çalışmalarımız ile her geçen gün büyümeye ve sizlere hizmet vermeye devam ederek güçleniyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi