BLOG

adalar hurdacı firmaları

Adalar Hurdacı

Adalar Hurdacı ,Adalar Bölgesinde Hizmet veren firmamız. Firmamız İstanbul’un bütün bölgelerinden hurda alımı yapmaktadır.

Sizlerin bulunduğu lokasyona gelerek her türlü kablo, bakır, çinko, alüminyum, krom, metal hurdası, kurşun, elektronik hurda, akü ve bütün geri dönüşüm hurda çeşitlerini kapıdan alıp bu ücretleri nakit bir şekilde sizlere ödüyoruz.

Hurdacılık sektöründe uzun süredir yaptığımız çalışmalar ile bu sektörün en önemli firmalarından biri haline gelerek ülke ekonomisine katkı sağlayarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerinde çalışmalar yapıyoruz. En son olarak Adalar bölgesindeki çalışmalarımız halkımıza yaptığımız yeni hizmetlerden biridir.

Adalar Hurdacı Firmaları

Firmamızın Adalar Hurdacı denince ilk tercih edilen firma olması dürüst bir iş ahlakı ile hizmet vermemiz ve hurdaları yüksek fiyattan alarak nakit ödeme imkanı sağlamamızdan kaynaklanmaktadır. Sektörün öncü firmalarından biri olarak en yüksek fiyattan hurdalarınızı alarak sizlerin kapılarına kadar gelip tartma işlemlerine kadar bu hizmeti sağlamaktayız.

Yaptığımız hizmetler arasında sizlere herhangi bir zorluk sağlamadan hurdalarınızın taşıma işlemini bile biz yapıyoruz. Hurdalar birçok kişinin gözünde çöp olarak bilinmektedir. Fakat hurdalar geri dönüşüme katkı sağlamak için oldukça önemli maddeleri içerir.

Firmamız Adalar hurdacı firmaları arasında en yüksek fiyattan hurda alan ve işlemlerinizi en hızlı şekilde tamamlamanızı sağlayan önemli bir hizmet yapmaktadır. Ayrıca Adalar Hurdacı firmaları arasında iyi bir hurdacı arayanlar firmamızla iletişime geçebilirler. Halkımıza yaptığımız hizmetler ile kendimizi geliştirerek bu sektörde dünya çapında hizmetler vererek firmamızın marka değerini artırmak hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Adalar Hurdacı Video

Adalar Hurdacı Olarak Aldığımız Hurda Çeşitleri

Hurda endüstride kullanılan malzemelerin işlenerek artık parça haline gelmesinden yada kullanım süresi geçmiş tüm malzemelerden oluşabilir.

Bunların çeşitlerinden bazılarını genel hatları ile sayarsak;

Plastik, kağıt, metal türleri alüminyum, çinko, demir, zamak gibi ve buna bezer tüm metaller, bidon, otomotiv ve otomotiv yedek parça hurdaları, paslanmaz metaller, ahşap tahta hurdası, bilgisayar yada genel olarak elektronik eşya hurdaları, kauçuk ve kauçuktan mamul endüstri yada evsel olanlar, varil, winex, yağ gibi birçok malzeme ile çeşitli değerli madenler altın, gümüş gibi malzemelerin hem kendileri hemde imalatları sırasında ortaya çıkan piyasa deyimi ile çapaklar ve yanlış imalat atıkları.

Hurda demek için bir malzemenin geri dönüşebilmesi gerekmekte kullanılıp yada yeni imalatta kullanamayacak atıklar ise çöp olarak nitelenir.

Hurda Çeşitleri

Aldığımız hurda çeşitleri şöyle sıralayabiliriz.

1- Alüminyum Hurdalar:

Alüminyum hurdalarınız ile kazanç sağlayabilmek için Adalar Hurdacı firmalarından biri olan bizi tercih ederek hurdalarınızı yüksek fiyata satabilirsiniz.  Yaptığımız bir diğer hizmet ise hurdaları sizlerin bulunduğu lokasyona gelip kapıdan alarak tartıp değerinde almamızdır.

Firmamız her türlü alüminyum hurda çeşitlerini almaktadır.

Alüminyum hurdalar hafif ağırlıklara sahip olan ve hacmi büyük olan hurdalardır.

Mat gümüş rengine sahip olan alüminyum hurdalar zehirleyici manyetik özelliği içermediği için kıvılcım çıkarmaz.

2- Bakır Hurdalar:

Bakır hurdalar en değerli metallerden biridir. Mutfak eşyaları, elektronik eşya yapımında ayrıca elektrik elektronik sanayisi gibi önemli birçok alanda kullanılan bir değerli metaldir. Bu metallerin geri dönüşüme kazandırılması maddi açıdan olduğu kadar çevre güvenliği içinde oldukça önemli bir durumdur.

Bakır, çok değerli bir metal olarak; inşaat çalışmaları, tesisatçılık, mutfak eşyalarının yapılması, elektronik üretimler, elektrik sistemleri veya süsleme gibi birçok farklı noktada kullanılmaktadır.

Çok değerli bir metal olarak Bakırın her seferinde yeniden üretilmesi yerine var olan bakır hurdası ürünleri üzerinden geri dönüşümle yeniden elde edilmesi daha avantajlı ve karlı olmaktadır. Bu nedenle elinizde bulunan bakır ürünleri bir değere dönüştürmek için firmamız üzerinden hizmet alarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız Adalar hurdacı firmaları arasında bu hizmeti veren önemli firmalardan biridir. Sizde Bakır hurdalarınızı satıp paraya dönüştürmek istiyorsanız bize ulaşarak değerinde hurdanızın alımını yapabiliriz. Kapınıza kadar gelerek Bakır Hurdalarınızı almaktayız.

3- Çinko Hurdalar:

Çinko Hurda alımlarımızda kullandığımız sistem ülkemizde yıllardan beri kullanıla gelmiş sistemdir. Hurdasını satacak olan değerli müşterimiz bizi arayıp adres bilgisini verdikten sonra aracımızla hurdanın özellik ve içeriğini etüd ediyor. Sonrasında cinsine göre güncel hurda borsasından temin ettiğimiz fiyat ile ürüne değer biçiyoruz.

Çinko Hurdanızı Anlaşmamız durumunda ürünleri araca yüklüyoruz ve dijital tartı ile aracı boş ve dolu tartarak hak geçmeyecek şekilde hurdanızın ağırlığını belirlemiş oluyoruz.

Ödemeleri de her zaman nakit ve peşin olarak yapıyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçip en yüksek fiyattan hurdalarınızı satabilirsiniz.

 

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi