BLOG

Maltepe Hurdacı Alım Satım

Maltepe Hurdacı

Maltepe Hurdacı, Maltepe ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktayız. Bakır, alümünyum, demir, sarı, paslanmaz hurda, çinko, kurşun, krom, plastik , elektronik ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için

Hemen Arayın

Aşağıdaki Whatsapp Hattımız dan Hurdanızın Resmini göstererek bizden en iyi fiyatı alabilirsiniz.

Maltepe Hurdacı Geri Dönüşüm

Maltepe hurdacı olan Firmamızı tercih edebilirsiniz. Maltepe ilçesinde bulunan hurda araçlarımız ile Maltepe bölgesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip hurdalarınıza değerinde nakit alım yapıyoruz.

Maltepe Hurdacı firmalarından biri olarak ve en iyi hizmeti vererek Maltepe ilçesinde Firmamız her türlü hurda satışı yapmaktadır.

Bünyemizde bulunan hurdaları değerinde fiyatlara satarak Maltepe ilçesinde hurda ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Maltepe bölgesinde aradığınız her hangi bir hurda var ise bizi arayıp aradığınız hurdanın bünyemizde olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

İstanbul`un Maltepe ilçesinde her türlü hurdalarınız değerinde nakit alınır. Firmamız uzun yıllardır hurdacılık sektöründe öncü firmalar arasındadır.

Maltepe ilçesinde hurdanız var ise bizi arayınız. Yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi ile sizlere hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Hurdacı olarak elinizde bulunan hurdaları nakit değerinde alıyoruz. Bizden fiyat almadan kimseye hurdanızı satmamanızı öneriyoruz.

 • Altayçeşme Mahallesi Hurdacı
 • Altıntepe Mahallesi Hurdacı
 • Aydınevler Mahallesi Hurdacı
 • Bağlarbaşı Mahallesi Hurdacı
 • Başıbüyük Mahallesi Hurdacı
 • Büyükbakkalköy Mahallesi Hurdacı
 • Cevizli Mahallesi Hurdacı
 • Çınar Mahallesi Hurdacı
 • Esenkent Mahallesi Hurdacı
 • Feyzullah Mahallesi Hurdacı
 • Fındıklı Mahallesi Hurdacı
 • Girne Mahallesi Hurdacı
 • Gülensu Mahallesi Hurdacı
 • Gülsuyu Mahallesi Hurdacı
 • İdealtepe Mahallesi Hurdacı
 • Küçükyalı Merkez Mahallesi Hurdacı
 • Yalı Mahallesi Hurdacı
 • Zümrütevler Mahallesi Hurdacı

Maltepe Hurdacı Video

Maltepe ilçesinde hurda fiyatları her an her saat değişmektedir. Hurda piyasasını takip etmek müşteri açısından zor olduğu için Maltepe hurdacı fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi bizi telefon numaralarımızdan arayıp ulaşabilirsiniz.

Sizlere Maltepe hurdacı hizmetinde hurdalarınızı alırken en yüksek fiyat garantisi ile değerinde nakit alıyoruz.

Maltepe hurdacı fiyatları hakkında bilgi alıp hurdalarınızı en iyi fiyata satmak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hurdalarınızı kapıdan alıp, nakliyesini ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.Nakit olarak hurdalarınızı alıp işliyor, hem siz kazanıyorsunuz hem firma geri dönüşüme katkıda bulunuyor.

Telefonla veya web sitesi üzerinden online mesajlaşarak kurum hakkında bilgi alabilir ve araçları ile gelip hurdanızı almalarını sağlayabilirsiniz.

Hurdanızı kapınızda tartıp, ödemeyi nakit olarak gerçekleştiren firmamız ağırlığa göre hurda alımı yapmaktadır.

Maltepe Bölgesinde Hangi Hurda Çeşitlerini Alıyoruz?

Firmamız hurdacılık sektöründe tüm İstanbul ve ilçelerinde çeşitli hurda alımları yapmaktadır.

Bunlardan bazıları:

Bakır, krom, demir vs. Alınan hurda bakır, soyma veya kırma bakırlar için oldukça yüksek fiyatlar veriliyor. Demir Hurda demirler içinde alım yapan firmamız kar etmeniz için diğer firmalara oranla yüksek fiyat garantisi vermektedir.

Alüminyum ise geri dönüşümü önemli metallerden alüminyum alımı da yapılıyor. Eskiden süs eşyası ve el işlerinde kullanılan sarı hurdası alımı yapan firma, geri dönüştürerek, gemi endüstrisinde değerlendiriliyor.

Gemi pervaneleri ve hareketli parçaları bağlama yatağında yer tutuyor. Çinko Hurda ise geri dönüşümde oldukça talep alan bir element, geri dönüşüm sonucu alımı gerçekleşiyor.

Karton dâhil her türlü hurdanın dönüşümü yapılıyor. Hasar görmüş, hurdaya çıkmış makine ve makine parçalarını alıyoruz.

Hurda makine firmamız tarafından belirli bir seviyenin üzerinde ise alım yapılmakta hurda makinenin yerine işlevine miktarına göre firmamız uzmanları tarafından belirlenen fiyat değişmekte her hurda da olduğu gibi İstanbul başta olmak üzere tüm marmara bölgesinden alımlarımız mevcuttur.

Sadece miktarın uzmanlarımız tarafında belirlenmiş olan seviyenin üzerinde olması seviyenin altında olan hurdalar için mesai saatleri içinde yardımcı olunmaktadır.

Maltepe Elektronik Hurdalar

Elektronik hurdalar evinizin ana eşyalarını oluşturmakta televizyon, bilgisayar, cep telefonu, saatiniz ve daha bir çok şey elektronik hurdası grubunda yer alır. Elektronik hurdalarda geri dönüşüm fazla yapılmaz. Çünkü ana hurdaların arasında yeri yoktur, elektronik hurda alımını yapan bir hurdacı içindeki bakırı, sarıyı, demiri, alüminyumu söker ve diğer kısmına hiç önem vermez, bu yüzden elektronik toplamış sayılmaz sadece bizim gibi büyük firmalar elektronik hurdasını değerlendirir ve elektronik hurda doğru geri dönüşüm yapıldığında diğer yeni üretilecek elektronik ürünlere yardımcı olur.

Uzmanlar paslanmaz çeliğin kullanım alanını her geçen gün genişletmekte ve buna istinaden geri dönüşümün önemi daha da artmaktadır.

Hurda paslanmaz alımı doğal kaynaklarımızın korunmasında önemli büyük rol oynamaktadır. Paslanmaz hurda alımı iş görürlüğü ve değer kaybetmemesi nedeniyle geleceğe ve ekonomiye yatırımın alternatif bir yoludur.

Potansiyel iş alanı her geçen gün çoğalmaktadır. Paslanmaz taşımacılık, otomobil, asit tankları, binalar, mutfak aletleri, askeri teçhizat, gıda sektörü gibi birçok alanda çevreye zarar vermeden üretilip kullanılmakta ve hiçbir yan ürün gerektirmeden geri dönüştürülebilmektedir.

Hammaddesi nikel, krom, demir, molibden, çelik hurda olan paslanmaz grubunun hurdası da bu nedenle çok değerlidir.

Hurda Haricindeki Hizmetlerimiz

Firmamız sadece hurda almakla kalmıyor, hurda alımı karşılığı sizin istediğiniz yerdeki yıkım işlerini gerçekleştiriyor. Bir nevi hurda karşılığı, iş makinesi ile gerçekleştirilen yıkım işlerini üstleniyor. Kilo ile makine hurdalarınıza da değer biçen firmamızın bir diğer hizmeti ise hurda kablo alımı ve ikinci el eşya alım satımı yapıyor olmasıdır.

 

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi