BLOG

Kadıköy hurdacı firmaları

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı, İstanbul`un Kadıköy ilçesinde her türlü hurdalarınız değerinde nakit alınır. Firmamız uzun yıllardır hurdacılık sektöründe öncü firmalar arasındadır.

Hemen Arayın

Aşağıdaki Whatsapp Hattımız dan Hurdanızın Resmini göstererek bizden en iyi fiyatı alabilirsiniz.

Kadıköy ilçesinde hurdanız var ise bizi arayınız. Yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi ile sizlere hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz. Kadıköy Hurdacı olarak elinizde bulunan hurdaları nakit değerinde alıyoruz. Bizden fiyat almadan kimseye hurdanızı satmamanızı öneriyoruz. Uzun süre kullanmadığınız süresi dolan hurdaya ayırdığınız eşyalarınızı sizi yormadan evden alarak ve nakit ödeme yaparak teslim alıyoruz.

Kadıköy Hurdacı Fiyatları

Kadıköy ilçesinde hurda fiyatları her an her saat değişmektedir. Hurda piyasasını takip etmek müşteri açısından zor olduğu için Kadıköy hurda fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi bizi telefon numaralarımızdan arayıp ulaşabilirsiniz.

Sizlere Kadıköy hurdacı hizmetinde hurdalarınızı alırken en yüksek fiyat garantisi ile değerinde nakit alıyoruz. Kadıköy hurda fiyatları hakkında bilgi alıp hurdalarınızı en iyi fiyata satmak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy hurdacı Video

Kadıköy Hurda Alımı

Kadıköy ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktayız. Bakır, aluminyum, demir, sarı, paslanmaz hurda, çinko, kurşun, krom, plastik , elektronik ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için Kadıköy hurdacı firmalarından biri olan Firmamızı tercih edebilirsiniz. Kadıköy ilçesinde bulunan hurda araçlarımız ile Kadıköy bölgesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip hurdalarınıza değerinde nakit alım yapıyoruz.

Kadıköy Hurda Satımı

Kadıköy ilçesinde Firmamız her türlü hurda satışı yapmaktayız. Bünyemizde bulunan hurdaları değerinde fiyatlara satarak Kadıköy ilçesinde hurda ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kadıköy bölgesinde aradığınız her hangi bir hurda var ise bizi arayıp aradığınız hurdanın bünyemizde olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ekonomiye katkıda bulunmak amacıyla yapılan en önemli faaliyetlerden bir tanesini atık metallerin geri dönüşüme kazandırması işi oluşturmaktadır.

İstanbul ilinin tüm illerinde hizmet veren firmamız geri dönüşüm hurda metal alımı işinde, kaliteli çalışmaları ile faaliyet göstermektedir.

Her çeşit metal hurdaları nakit para karşılığında alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Alüminyum, bakır, demir ve çelik metallerinin hurdalarını satın alan firma, bu hurdalara değerinden fazla ücret ödeyerek satın alması ile adından söz ettirmektedir.

Hurda metallerin bulunduğu adrese gelerek, hurdaları tartan firma, ücretini de anında ödemekte olan bir firmadır. Hurda alım işleri için hurdaların az veya çokluğuna göre vinç veya kamyon araçları kullanan firma, aldığı bu metal hurdaları, anında metal kırma kazanlarına atarak geri dönüşümünü yapmaktadır.

Firmamızın  Hizmet Anlayışı

Firmamız  hurda alımı işleri için yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet vermektedir. Hurdalara en yüksek ücreti veren firma, müşterilerinin kolay ulaşımlarını sağlamak için internet teklif  formu oluşturmuştur. Bu form ile firmaya onlıne olarak ulaşma imkanı bulunmaktadır. Hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak için firmamıza internet üzerinden ulaşmanız mümkündür.Evinizde veya iş yerinde kullanmadığınız her türlü eşyaları cinslerine göre ayırarak ve tartarak alıyoruz. Demir, bakır, krom, alüminyum, PVC hurdaları, ahşap gibi hurdaları alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurdacılık Harici Yaptığımız Hizmetler

Evlerinde veya iş yerlerinizde hurdaya ayrılan eşyalar dışında 2. El eşya alımı da yapmaktayız. Hurda karşılığı yıkım işlemi gibi birçok hizmetimiz vardır. Hurda fiyatları hurdanın cinsi, geri dönüşüm imkânı ve gelen talepler üzerine belirlenir. Bu kriterler üzerine bir fiyat belirlenir. Belirlenen fiyatı müşteri onaylar ise ödeme nakit yapılarak teslim alınır. İstanbul ve ilçelerinde hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini baz alarak çalışan bir firmadır. Bize internetten ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Topladığımız hurdaları cinslerine göre ayırıp geri dönüşüm fabrikalarına gönderiyoruz. Fabrikalarda ham madde olarak kullanılan hurdalar ile ekonomiye katkı sağlayıp çevre düzenine ve kirliliğine karşı da önlem almış oluyoruz. Evinizde biriken hurdaya ayrılmış eşyalarınız karton dâhil her şeyi alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Ve sizi hiç yormadan adresinize gelerek taşımaya kadar biz yapıyoruz.

Hurda sektörü son zamanlarda hızla gelişen bir sektördür. Bu kadar hızlı büyümesinin nedeni ekonomiye para kazandırması ve piyasaya ham madde sunmasıdır. Hurdalar cinslerine göre ayrıştırılır ve geri dönüşüme kazandırılır. Ümraniye bakır hurda olarak evlerinizden her çeşit hurda alınır. Alınan hurdaların güncel fiyatları üzerinden ödeme yapılır. Evde kullanılmayan veya eskiyen her türlü elektronik aletler, koltuk, kanepe, ahşap doğrama, plastikler, kartonlar hepsi hurda olarak alınan farklı türlerde ki malzemelerdir.

Masraf Çıkarmadan Hurda Taşıması Yapıyoruz

Firmamız tarafından evinizden alınan hurdaların değeri size peşin ödenir ve hurdaların nakliyesi bize aittir. Hem siz kazanın hem biz kazanalım. Sizleri hiç yormadan sadece size para ödeyerek hizmet vermek başarımızın sırlarından birisidir.

Hurdaların Fiyatlandırılmasını Nasıl Belirliyoruz?

Hurda fiyatları hurdanın türü ve cinsine göre değişkenlik gösterir. Karton hurda ile metal hurda eş değer değildir. Hurdaların geri dönüşme imkânı fiyatlarını belirler. Sarı hurda olarak adlandırılan metal hurdalar günlük hayatta kullanılan birçok malzemenin ve süs eşyalarının ham maddesidir. O yüzden piyasa değeri diğer hurdalara göre fazladır. Evlerden hurda alımı dışında hurda karşılığı yıkım ve evlerden 2. El eşya alımı da yapmaktayız. Sadece çağrı numaralarından bizi aramanız yeterlidir. Hurda alımı olarak hem sizi zahmetten kurtarıyor hem çevre düzenine katkı sağlıyoruz. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüm merkezlerine ileterek aracı oluyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi