BLOG

akü hurdası nereye verilir

Akü Hurdası

Akü Hurdası

Hurda ve atık akümülatör sektöründe faaliyet gösteren firmamız tüm işlemleri ve iş akışlarını çevre yasa ve yönetmeliklerini uygun olarak ilerletmektedir.

Akü Hurdası Toplama Lisansı

Akü hurdası atık akü gibi atıkların toplanılması, ayrıştırılması ve geri dönüşüme kazandırılması ile ilgili çalışmalarımızı hurda akü olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın uygunluk görüşü ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Atık akümülatör, hurda akü vb. ara depolaması faaliyetlerimizi Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilmiş olan APAK Atık Akümülatör Geçici Depolama Lisansı ile sürdürmekteyiz.

Firma olarak atık akülerin toplanılması ve depolanması için tüm Akü der Tüm Akü İthalatçıları ve Üreticileri Derneği tarafından verilen atık akümülatör yetkili toplayıcı belgemiz mevcuttur.

Firmamıza ayrıca atık pillerin toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve depolanması için Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği tarafından Atık Pil Yetkili Toplayıcı belgesi verilmiştir.

Çıkma Akü Hurdası Fiyatları

Akü hurdası fiyatları belirlenirken akünün sulu ya da kuru olması göz önüne alınmaktadır. Ayrıca akünün boyutu da fiyatı belirleyen etkenler arasındadır.

En doğru ve güncel akü fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan ya da sitemizdeki sol alt tarafta bulunan canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Akü Parça Hurdaları

Hasar görmüş, hurdaya çıkmış akü hurdası parçalarını alıyoruz. Ayrıca Akü hurdası firmamız tarafından belirli bir seviyenin üzerinde ise alım yapılmakta hurda makinenin yerine işlevine miktarına göre firmamız uzmanları tarafından belirlenen fiyat değişmekte her hurda da olduğu gibi İstanbul başta olmak üzere tüm marmara bölgesinden alımlarımız mevcuttur.

Sadece miktarın uzmanlarımız tarafında belirlenmiş olan seviyenin üzerinde olması seviyenin altında olan hurdalar için mesai saatleri içinde yardımcı olunmaktadır.

Kapatılan fabrika, iş merkezleri, büyük şirketlerin hurda makine alımlarını her anlamda yapabilecek kapasiteye sahip olan firmamızla iletişim kurmak için iletişim sayfamızdan ya da web sitemizin birçok kısmında bulunan teklif formunda bize ulaşabilirsiniz.

Elektronik Hurda Geri Dönüşümü

Akü Hurdaları alımlarımızda kullandığımız sistem ülkemizde yıllardan beri kullanıla gelmiş sistemdir. Hurdasını satacak olan değerli müşterimiz bizi arayıp adres bilgisini verdikten sonra aracımızla hurdanın özellik ve içeriğini etüd ediyor sonrasında cinsine göre güncel hurda borsasından temin ettiğimiz fiyat ile ürüne değer biçiyoruz.

Akü Hurdanızı anlaşmamız durumunda ürünleri araca yüklüyoruz ve dijital tartı ile aracı boş ve dolu tartarak hak geçmeyecek şekilde hurdanızın ağırlığını belirlemiş oluyoruz. ödemeleri de her zaman nakit ve peşin olarak yapıyoruz.

Geri Dönüşüme Kazandırdığımız Hurda Çeşitleri

Elektronik hurda ve çıkma akü hurdasından tutunda bir çok alanda hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Başlıca Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri Nelerdir ?

şeklinde uzayıp giden bir hurda alım listesine sahibiz. Eğer siz de eskimiş ya da kullanılamaz hale gelmiş hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak ve sonrasında da gelir elde etmek isterseniz bizi mutlaka arayın.

Comments (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi