çinko hurda değeri

Çinko Hurda

Çinko hurda geri dönüşümde talebi oldukça fazla olan elementler arasında yer almaktadır.

hurda çinkolar

Çinko Hurdası pek çok kullanım alanı olan çinko hurdası bu özelliğinden dolayı hurda çinko geri dönüşüm sanayinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Elinizde atıl olarak bulunan çinko hurdalarınızı nakit paraya dönüştürmek istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Çinko hurda alım fiyatları

Çinko hurdaları alımı konusunda sektörde yer alan pek çok geri dönüşüm firmasına kıyasla müşterilerimize yüksek fiyatlar sunmaktayız. Ödemelerimizi peşin yani nakit olarak adresinizde yapmaktayız.

Web sitemiz üzerinden çeşitli hurdaların özellikle hurda çinko ve çinko hurdası fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilir, elinizde bulunan atık çinko hurdası ve hurda çinko ürünleri paraya dönüştürerek; hem ülke ekonominize, hem de çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

Çinko Hurda Alımı

Çinko hurda borular

Çinko boru hurdası

Çinko Hurdası, alımlarımızda kullandığımız sistem ülkemizde yıllardan beri kullanıla gelmiş sistemdir. Hurdasını satacak olan değerli müşterimiz bizi arayıp adres bilgisini verdikten sonra aracımızla hurdanın özellik ve içeriğini etüd ediyor sonrasında cinsine göre güncel hurda borsasından temin ettiğimiz fiyat ile ürüne değer biçiyoruz.

Ayrıca Çinko Hurdası Anlaşmamız durumunda ürünleri araca yüklüyoruz ve dijital tartı ile aracı boş ve dolu tartarak hak geçmeyecek şekilde hurdanızın ağırlığını belirlemiş oluyoruz. ödemeleri de her zaman nakit ve peşin olarak yapıyoruz.

Çinko Fiyatları

Çinko hurdalarının fiyatları güncel hurda borsası tarafından anlık olarak belirlenmektedir. Elinizde bulunan atık çinko hurdasını en yüksek fiyattan satabilmek için bizi arayarak bilgi almanız son derece önemlidir.

Ayrıca Yıkım yapılacak binalarda, yıkım süreci belirli bir masraf gerektiriyor. Yıkılma tehlikesi olan, kentsel dönüşüme giren veya sahipleri tarafından yıkılma kararı alınan binaların yıkımı için sitemizi inceleyebilir, telefonla bilgi alabilirsiniz.

Demir, bakır, çelik, alüminyum gibi her türlü hurdayı, en güncel hurda fiyatları ile nakit ödeme ile alan firma ayrıca hurda karşılığı yıkım yapan hurdacı olarak da hizmet veriyor.

Yıkılacak olan ev, bina veya konutun yıkımını ile yıkım sonrası enkazın ve hafriyatın alandan kaldırılması işlemlerini çevre kurallarına uygun olarak gerçekleştiriyor.

Yıkım ve hafriyat çalışmaları yaparken bu işlerin karşılığında ücret talep etmiyor, onun yerine yıkılan binanın işe yarayan malzemelerini kendilerine alıyor.

Comment (1)

  • Ümraniye Hurdacı Geri Dönüşüm » 0532 745 51 82 » Ümraniye Hurdacı cevap

    […] Bakır, çinko, alüminyum, demir, elektronik hurdası, makine hurdası, kurşun hurdası ve paslanmaz hurda kategorilerinde hizmet veren firmamız, yılın her gününde hizmet vermeye devam etmektedir. İşinin uzmanı elemanlarla kısa zamanda yıkım işlerini ve hurda alım işlerini düzenleyen Ümraniye hurdacı firmamız, herkes için aynı fiyatı vermektedir. Piyasanın en iyi hurda fiyatını veren firmamız, herkese farklı fiyat vermemektedir. […]

    Mayıs 13, 2019 , 7:34 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi