BLOG

Elektronik hurda firmaları

Elektronik Hurda

Elektronik hurda ve hurdalar evinizin ana eşyalarını oluşturmaktadır. Televizyon, bilgisayar, cep telefonu, saatiniz ve daha bir çok şey elektronik hurdası sınıfına girmektedir.

Elektronik Hurda Geri Dönüşümü

Geri dönüşüm fazla yapılmaz çünkü ana hurdaların arasında yeri yoktur. Elektronik hurdasının alımını yapan bir hurdacı içindeki bakırı, sarıyı, demiri, alüminyumu söker ve diğer kısmına hiç önem vermez.

Bu yüzden elektronik toplamış sayılmaz sadece bizim gibi büyük firmalar elektronik hurda değerlendirir elektronik hurda doğru geri dönüşüm yapıldığında diğer yeni üretilecek elektronik ürünlerine yardımcı olur.

Elektronik Hurda için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Elinizde bulunan bilgisayar hurdası, cep telefonu hurdası ve elektronik hurdalarınızı yüksek fiyatlardan alıyor ve doğaya tekradan kazanıyoruz.

Elektronik tüm hurdalarınızı değerlendiriyoruz. Tüm elektronik cihazlarınızı değerlendiriyor ve geri dönüşümlerini sağlıyoruz.

Tüm bilgisayar ve bilgisayar bileşen hurdalarınızı alıyoruz. Anakart , Cpu , Ram , Hardsik bilgisayar ve notebook hurdalarınızı değerlendiriyoruz. Eski cep telefonu hurdalarınızı değerlendiriyor, imha ediyor ve geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Elektronik Hurda Depolama

Fabrikalarda hurda depolama işlemi oldukça zordur. Yer sıkıntısı ülkemizde olan fabrikalarda çokça görülen bir orundur ve bu da hurdaların depolanmasını önler. Bu sorunu çözmek amacı ile bizden konteyner talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Fabrikalara ve şantiyelere dev konteynerler bırakıyoruz. Dolduğunda alıyor ve yerine yenisini bırakıyoruz.

Bazı fabrikalar ömrünü tamamladıktan sonra kullanılmaz hale gelirler. Bizler bu fabrika ve şantiyelerin söküm ve yıkım işlemin gerçekleştirmekteyiz.

Çevreye hiç bir zarar vermeden hurda söküm işlemini gerçekleştiriyoruz. Bizim için insan hayatı her şeyin önünde gelmektedir ve çalışmalarımızı her zaman bu doğrultuda yürüttük.

Fabrika sökümünde kullanılacak olan tüm alet ve araçlara sahibiz. Çatılar genellikle sac metalinden oluşturulur. Genel olarak söküm yapmış olduğumuz çatılar fabrika ve depo çatılarıdır. Bu çatılardan çokça sac hurdası ve profil hurdası çıkmaktadır. Tüm bu hurda çeşitlerinin alım ve satışını yapmaktayız.

Çatı sökümünde kullanılacak olan tüm kesme aletlerine sahibiz. En kısa sürede çatınızı söküyor ve paranızı peşin olarak veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet etmekten gurur duyarız. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments (15)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi