BLOG

cihangir hurdacı firmaları

Cihangir Hurdacı

Cihangir Hurdacı, Beyoğlu bölgesinde hurda alımı yapmakta olan Geri Dönüşüm firması hurdalarınız için yüksek fiyat vermektedir. Anadolu Yakasının en büyük hurdacı firması olan SERTKAYA Metal sizlere profesyonel ekibiyle yardımcı olmaktadır.

Hemen Arayın

Aşağıdaki Whatsapp Hattımız dan Hurdanızın Resmini göstererek bizden en iyi fiyatı alabilirsiniz.

Cihargir Hurdacı Yüksek Fiyatlı Hurda Alımı

  • Cihangir hurdacı
  • hurdacı Cihangir
  • Cihangirde hurdacı
  • Cihangir bölgesinde hurdacı
  • Cihangir de hurdacı

Geri Dönüşüm Hurda da Neden Önemli? ;

Geri dönüştürülebilir malzemelerin önemli bir miktarını metal, hurda, demir, çelik, alüminyum, bakır, galvaniz ve pirinç oluşturmaktadır. Doğal kaynaklarımız dünya nüfusunun artması ve tüketim alışkanlıklarının değişmesi sebebi ile her geçen gün azalmaktadır.

Bu nedenle malzeme tüketimini azaltmak, değerlendirilebilir nitelikli atıkları geri dönüştürmek sureti ile doğal kaynaklarımızı verimli kullanmak zorundayız. Bu açıdan geri dönüşüm doğal kaynaklarımızın korunması ve verimli kullanılması için son derece önemli bir işlemdir.

Mesela kağıdın geri dönüşümü ile ormanda binlerce ağacın kesilmesini önleyebilir veya plastiğin geri dönüşümü ile yakıt açısından petrol israfını büyük ölçüde önleyebiliriz. Beyoğlu’nda hurda malzemelerinizi satmakta ilk tercih olmak konusunda kararlıyız..

Cihangir Bakır:

Bakır; altın ve gümüş kategorisinde yer alan medenlerimizin başında gelmektedir. Bakırlar, çıkarıldığı yerin jeolojik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bakırların rengi kırmızı veya kahverengi olarak değişebilmektedir.

Ülkemiz dünya bakır üretiminde büyük öneme sahiptir. Ülkemizde bakır cevherinin çıkarıldığı başlıca bölgeler Ergani, Küre (Aşıköy ve Bakibaba) ve Kutlular ocaklarıdır.

Cihangir Alüminyum:

Alüminyum gümüş rrenkteki bir metaldir. Alüminyum; çok kolay şekilde değiştirebildiği ve dövülebildiği için en yaygın olarak kullanılan madenlerin başında gelmektedir. Alüminyuma doğada serbest olarak rastlanmaz.

Alüminyum birçok silikatlarda, killer de, değerli taşlarda bileşen olarak bulunur. Ticari açıdan en önemli filizi toksit tir. Alüminyumlar, Endüstrinin pek çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup, dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayii için vazgeçilmezdir.

Çinko:

Çinko madeni, demir ve alüminyumdan sonra sanayide en çok kullanılan ve aranan metallerin başında gelmektedir. Demir ve çeliğin korezyona karşı direncinin artırılmasında, döküm sanayinde kullanılan pirinç ve özel alaşımların yapımında, ayrıca çatı kaplama malzemeleri, lastik ve pil yapımında önemli miktarlarda çinko kullanılmaktadır. Ülkemiz, çinko üretimini madenlerden ve hurda atıklarından elde etmektedir.

Demir:

Demirler, hiç kuşgusuz hayatımızı kolaylaştıran çok değerli madenler dendir. Ülkemizde Sivas divriği bölgesinde çıkarılmaktadır. Burada çıkan demirler Karabük ve Ereğli demir – çelik fabrikalarında işlenmektedir. Demirler doğada serbest olarak bulunmamaktadır.

Demir çok eskiden beri biliniyordu. İlk olarak M. Ö. 1400 yıllarında Asurlular tarafından kullanılmıştır. Demirlerin zengin olduğu ülkeler ise şunlardır. A.B.D., Fransa, İngiltere, İsveç, İspanya, Belçika, Almanya ve Rusya.

Pirinç (Sarı):

Pirinç oldukça kolay işlenebilir bir maden olduğu için dövülebilirliği en üst düzeydedir. Pirinç; bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismine verilen addır. Pirinçler genellikle, parlak, çinko oranı yükseldikçe beyaza doğru giden sarı renkli alaşımlardır.

Pirinçler genellikle süsleme işlerinde, yüzük, küpe, broş ve kolye yapımında kullanılmaktadır. Pirinçlerden müzik aletleri, raptiye çivileri, makine parçaları da yapıldığı bilinmektedir.

Cihangir ilçesinde yer alan hurdacı firmaları arasında yer almakta ve müşterilerimizin istediği verimi elde ederek hurda satışı yapmalarına olanak tanıyoruz. Cihangir hurdacı olarak müşterilerimizin hurdalarını değerinde alıp, geri dönüşüm projelerine katkıda bulunuyoruz.

Bu sayede bizi tercih edenler, aynı zamanda geri dönüşüm projelerine de katkıda bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra bakır, alüminyum, demir, elektronik, kablo ve buna benzer onlarca hurda çeşidi tarafımızca alınmaktadır. Bu sayılan hurda çeşitlerinin dışındaki birçok hurda da, tarafımızca değerinde alınıyor.

Değerinde alınması, müşterilerimizin ekonomik problem yaşamasını engelliyor. Bu şekilde hizmet veren sayılı firmalar arasında yer almakta ve istenilen verimin elde edilmesine sebebiyet verilmektedir.

Cihangir  Hurdacı Firmaları

Cihangir ilçesinde ve çevresinde yer alan en iyi hurdacı firması olarak bilinmekteyiz. En iyi hurdacı firması olarak bilinmemizin sebebi, hizmet kalitemizin üst düzeyde olmasıdır. Hizmet kalitemizin üst düzeyde olması, müşteri memnuniyetini sağlayan unsurlar arasında yer almaktadır.

Cihangir hurdacı olarak sunduğumuz hizmetler, her zaman maksimum verim elde edilmesine sebebiyet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ederek, istediği hurda çeşidini satışa sunabiliyor.

Bu şekilde hizmet veren nadir firmalar arasında yer aldığımızdan dolayı müşteri potansiyelimiz de olumlu etkileniyor. Adrese kadar ziyaret edip, hurdalara değer biçip, hurdaları taşıyıp ve hurda alımını gerçekleştiren bir firma olarak hizmet veriyoruz. Bu şekilde hizmet vermemiz, sektörde öncü olmamızı sağlamıştır.

Cihangir Hurdacı Geri Dönüşüm

Eğer köşede bir yerde hurdanız bulunuyorsa, hiçbir şekilde kullanmıyorsanız, maddi kazanca ihtiyacınız varsa, bu hurdaları adresinizden satmak istiyorsanız, maddi kazancı hurdanın değerine göre sağlamak istiyorsanız bizleri tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Cihangir hurdacı firması olarak, bu şekilde hizmet vermemiz; fazlasıyla tercih edilmemize sebebiyet vermektedir. Adresi ziyaret edip, hurdaları kendimiz taşıyor ve müşterimizin konforuna hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hurda satışı yapmak isteyen müşterilerimizin bizleri araması yeterli olacaktır.

Arandığımız taktirde kısa süre içerisinde adres tarafımızca ziyaret edilecek, hurda alım işlemleri başlayacaktır. Peşin ve nakit ödemenin tarafımızca yapılması ekonomik, güven ve çeşitli problemlerin engellenmesine sebebiyet veren durumlar arasında yer alıyor.

https://isthurdaci.tumblr.com/post/184873792171/cihangir-hurdac%C4%B1-0532-745-51-82-beyo%C4%9Flu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi