BLOG

Makine Hurdası Alımı fiyatı

Makine Hurdası Alımı

Makine Hurdası Alımı, Ülkemizde binlerce makine atıl vaziyette paslanıp çürümeye yüz tutmakta ve onca milli servet heba olup gitmektedir. Bu yüzden bizler tüm makine çeşitlerinin alım satım ve geri dönüşüm işlemlerimizi yapmakta ve ülkemize geri kazandırmaktayız.

Makine Hurdası Alımını Yüksek Fiyattan Yapıyoruz

Bizler hurda makine alımı yaparken makinenin malzemesine bakarak hurda makine fiyatlarımızı bu kritere göre vermekteyiz. İstanbul’un en büyük iş makinesi hurdacısı olduğumuz tüm İstanbullular tarafından bilinmekle birlikte yalnızca İstanbul’da hizmet vermemekteyiz.

Tüm Türkiye’den makine hurdası almakta ve yine tüm Türkiye’ye hurda makine satışı yapmaktayız. Yedek parça ya da tamir edilerek faaliyete geçirilebilir makineleri satılık hurda makineler alanımıza ayırarak gelen talepler doğrultusunda hurda makine alımı yapan kişi ya da firmalara uygun fiyatlarla satmaktayız.

Tüm hurda Akülerinizin en uygun fiyatlarla alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerini gerçekleştiren firmamız sizlere her daim en kaliteli ve profesyonel hizmeti vermektedir.

Makine Hurdası Alımı İkinci El Hurda Fiyatları

Hurda akü fiyatlarımızla 2018 yılına damga vurmayı hedeflediğimiz sektörümüzde başta hizmet verdiğimiz Balıkesir ili olmak üzere tüm Türkiye’deki hurda akülerin alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerini veren en büyük firma olmayı amaçlıyoruz.

Makine Hurdası Alımı, Hurda akü satanların ilk aklına gelen firma olmak ve hurda akü alan firmalar arasında Türkiye’nin en büyük firması olmak amacıyla hurda akünün kilosuna en iyi fiyatları vermekteyiz.

Aynı şekilde hurda jel akü fiyatlarımızla da sizlerin ilk tercihi olmak için durmadan çalışmaktayız. Hurda akü fiyat listemizi istemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Makine Hurdası Alımı, Saf bakır kablo hurdası ve fare yemez kablo hurdasını en iyi fiyatlarla satın alan firmamız bakır kablo hurdalarını işleyerek ülkesine geri kazandırma noktasında en iyi hurdacılardan olmayı ve bu doğrultuda bakır kablo hurdası ihtiyacı olanların aradıkları ilk yer olmayı başarmıştır.

Tüm hurda metal çeşitlerinde olduğu gibi bakır kablo hurdası çeşitlerinde de ilk aklınıza gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Hurda Jeneratör

Jeneratör Hurdası yaygın olarak tüm sanayi işlerinden çıkmaktadır.Kullanılmayan Jeneratör Hurdası ürünleriniz için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Jeneratör Hurdası ürünleriniz adresinden teslim alınır ve bulunduğu yere göre, söküm işlemi gerçekleştirilir.

Radyatör Hurdaları

İkinci el hurda ve eşya alımı yapan firmamız, Isı Eşanjörlerinin yapımında kullanılan Sarı Radyatör Hurdasını değerinden alıyoruz. Çevre duyarlılığı ve hurda işleme sisteminin bir parçası olan firmamız hurda alımlarını ve satışlarını yapmaktadır. Sarı Radyatör / Radyatör Hurdalarının tekrar ülke ekonomisine katkı sağlamaktan duyduğumuz gurur ile sizlere hizmet vermekten gurur ve onur duymaktayız.

Yıkım İşleri

Bina ve fabrika yıkımında tecrübe sahibi olan Sertkaya Metal edindiği bilgi ve birikim sayesinde bina ve fabrika yıkımlarında en iyi sonucu almayı hedef edinmiştir. Yıkım öncesi ve yıkım esnasında güvenlik gerek çevreye zarar vermeden işini hassasiyetle tamamlamayı görev bilmektedir.

Firmamız her zaman müşterilerine en iyi fiyatı vermektedir. Ürün başında nakit ve güvenilir alışveriş için bizi tercih edin.

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi