BLOG

ünalan hurdacı hurda alanlar

Ünalan Hurdacı

Ünalan Hurdacı, firmamız % 100 memnuniyet garantisi ve profesyonel ekibiyle sizlere sorunsuz bir hurdacılık hizmeti vermektedir.

Hemen Arayın

Aşağıdaki Whatsapp Hattımız dan Hurdanızın Resmini göstererek bizden en iyi fiyatı alabilirsiniz.

Ünalan Hurdacı Firmaları

Ünalan ilçesinde hurda alımı yapan firmamız, hurdanın önemini ve geri dönüşümün gerekliliğinin bilincinde olmakla birlikte, en iyi fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Ünalan hurdacı, Üsküdar başta olmak üzere birçok semtte profesyonel hizmet vermektedir.

  • Beylerbeyi hurdacı
  • Kısıklı hurdacı
  • Bulgurlu hurdacı
  • Çengelköy hurdacı
  • Burhaniye hurdacı
  • Mimar Sinan hurdacı
  • Altunizade hurdacı
  • Burhaniye hurdacı
  • Kandilli hurdacı
  • Salacak hurdacı

başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Ünalan Hurdacı Fabrika Sökümü

Fabrika Hurda Sökümü hizmeti veren İst Hurda firmamız, ilk önceliği sizlerin memnuniyeti olmakla birlikte her zaman en iyi fiyat garantisi ve en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Fabrikalarınızın Sökümü, profesyonel ekiplerimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

Fabrika, Tesis İmalathane, Sosyal Tesis, Depo Ve Diğer Tüm Kurulu Yerlerin Yıkımı Sökümü Hizmetleri Veren Firmamız, Tehlikeli Atık Kapsamı Dışındaki Tüm Hurda Malzemelerin Yeniden Değerlendirilmesi Hizmetlerini Vermektedir.

Ömrünü tamamlamış veya yenilenmesi gereken fabrika, bina, tesis, şantiye, depo ve diğer yerleşim birimlerinin montajı, demontajı, yer değiştirilmesini veya üretim hatlarında teknik veya ekonomik ömrünü tamamlamış makine ve teçhizat hurdalarının alımı satımı hizmetlerini de sağlamaktayız.

Ünalan da Yüksek Fiyatlı Hurda Alımı

Ünalan bölgesinde hurda alımını profesyonel bir şekilde ve değerinde alan tek firma olarak bilinmekteyiz.

Ünalan hurdacı olarak verdiğimiz bu hizmet, müşterilerimizin çıkarlarına göre şekillendirilmiştir. Demir, bakır, alüminyum, sarı, sac, elektronik ve akla gelebilecek birçok hurda çeşidini almaktayız.

Bina yıkımlarında özellikle ortaya çıkan hurdaların alımını gerçekleştirirken değerinde alım yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin uygun bir fiyatta satış yapması söz konusu oluyor.

Değerinde alınan hurdalar geri dönüşüm projesine yollanarak, müşterilerimizin maksimum verim almasına ve geri dönüşüm projesine yardımcı olmasına sebebiyet vermektedir. Verdiğimiz hizmetin bu niteliklere sahip olması, sektörde en iyi firma olmamıza olanak tanımış ve en büyük şirketler tarafından tercih edilmemize sebebiyet vermiştir.

Ünalan ilçesinde yer alan hurdacı firmaları arasında en çok tercih edilen olarak bilinmemiz, ekonomik açıdan müşterilerimizin problem yaşamamasına sebebiyet vermemizden kaynaklanmaktadır. Sac, bakır, alüminyum, demir, kablo, elektronik ve akla gelebilecek onlarca hurda çeşidi tarafımızca değerinde alınmaktadır.

Ünalan hurdacı firması olarak müşterilerimizi ziyaret edip, hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdalara değer biçerken hurdanın maddesini, ağırlığını, piyasa değerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu şekilde hurda alımı yapmamız, akılda herhangi bir kuşku bulunmamasına sebebiyet vermektedir.

Tarafımızdan istenilen verimin elde edilmesini sağlamamız, müşterilerimiz ile aramızda oluşan güvenin her zaman olumlu etkilenmesine sebebiyet vermiştir. Sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alarak, müşterilerimizin memnun kalmasına olanak tanıyoruz.

Ünalan Bölgesinde Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm, yeniden değerlendirilebilme olanağı olan atıkların çeşitli işlemlerden geçerek üretim sürecine yeniden dahil olmasıdır. Geri dönüşüme olan ihtiyaç, savaşlar nedeniyle ortaya çıkan kaynak sıkıntılarıyla baş göstermiştir.

Geri Dönüşümün Amacı

Geri dönüşümün amacı; kaynakların tükenmesini önlemek ve atık çöp miktarını azaltmaktır. Bakır, metal, çelik, fabrika hurdası, hastane hurdası, hurda kesimi gibi maddeler geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale gelir bu da ülke ekonomisinde önemli bir rol oynar. Aynı zamanda ülkelerdeki katı atıkların depolanması ve taşınması gibi sorunları da engeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Şimdi Arayın
Yol Tarifi